 Op Sederavond heeft een Palestijnse terrorist op een kruispunt nabij Chevron op Joodse gezinnen in 3 verschillende auto's geschoten. De 40 jarige vader en hoofdcommissaris Baruch Mizrachi Hj"d werd dodelijk geraakt.
Zijn zwangere vrouw raakte zwaar gewond, maar is niet in levensgevaar en een 9 jarige jongetje raakte licht gewond. Alle slachtoffers behoorden tot dezelfde familie.
Er werd direct een massale klopjacht door de politie en de IDF opgezet. Palestijnse bronnen spraken over massale Israëlische troepenbewegingen, maar het mocht niets opleveren.
De terroristenorganisatie Islamitische Jihad noemde het een 'natuurlijk antwoord op Israëlische misdaden', maar ook Chamas, die de Tempelberg heeft bezet, noemde de schietpartij 'het antwoord op de misdaden van de bezetting'.
Baruch Mizrachi had grote liefdes: zijn familie en de Staat Israël. |